KATEGORİLER

ALAÇAM BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖĞRETMENLER İÇİN KONSER DÜZENLEDİ.

26-11-2021
ALAÇAM BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖĞRETMENLER İÇİN KONSER DÜZENLEDİ.
Alaçam Belediye Başkanlığı tarafından Öğretmenler günü sebebiyle Sanatçılar Osman ÖZTEKİN, Gülesin Ahmet ECE ve Urfa Sıra Gecesi Grubu katılımları ile Alaçam Belediyesi Çok Amaçlı Salonunda konser düzenledi. Sanatçılar seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla izleyenlere keyif dolu anlar yaşadı. Yaklaşık 4 saat süren konserde öğretmenler ve tüm katılımcılar keyifli anlar yaşadı. Konserde ayrıca çiğ köfte ikramı yapıldı.
Konser programında konuşma yapan Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR;” Her birimizin yetişmesinde emeği olan öğretmenlerimiz bizler için çok kıymetli, onlar için ne yapsak azdır. Öğretmenlik sorumluluğun, fedakârlığın, aynı zamanda kutsallığın adıdır.Mesleğine gönül vermiş tüm öğretmenlerimizi kutluyor, şehit öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum. Bu güzel konseri bizlere hazırlayan Sanatçılar Osman ÖZTEKİN, Gülesin Ahmet ECE ve Urfa Sıra Gecesi Grubuna teşekkür ediyorum” dedi.
Konser ardından Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, Sanatçılar Osman ÖZTEKİN, Gülesin Ahmet ECE ve Urfa Sıra Gecesi Grubuna plaket ve çiçek takdiminde bulundu.
Konsere katılım sağlayan öğretmenler ve katılımcılar etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’a teşekkür etti.
Konser programına Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, Milli Eğitim Müdürü Sayın Sezai TURAL, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sayın Ersin İLERİ, ,Belediye Meclis Üyeleri Sayın Nurittin ÇELEBİ, Sayın Raif VATAN, Mhp İlçe Başkanı Sayın Orhan SANCAK ve yönetim kurulu üyeleri, belediyemiz birim müdürleri, öğretmenler, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.