KATEGORİLER

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMININ 98. YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

29-10-2021
Cumhuriyet'in ilanının 98. yıl dönümünü kutlama töreni Alaçam Cumhuriyet Meydanı’da Yapıldı.
Kutlama programı Saat 10:00 Alaçam Cumhuriyet Meydanında İlçe Kaymakamı Sayın Fikret Zaman ve Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’ın tebrikleri kabul etmesi ve selamla etkinliği ile başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından ,İlçe Kaymakamı Sayın Fikret ZAMAN tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın anlam ve önemini belirten konuşma gerçekleştirdi. Törende Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi öğrenciler tarafından çeşitli gösteriler düzenlendi, şiir,resim ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilere hediyeler takdim edildi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama programına;İlçe Kaymakamı Sayın Fikret ZAMAN,Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sayın Yaşar GÖRMEZ, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa AKAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sezai TURAL, Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Radi ŞEN, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Sayın Cansu KESKİN KARAASLAN,
daire amirleri, kamu kurum kuruluş yetkilileri, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri,gaziler,şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.