Başkanın Mesajı

04-04-2019

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Başkan İlyas ACAR, 31 Mart’ta sözün sahibi milletin kararını Cumhur İttifakından yana verdiğini vurgulayarak, “Hem Türkiye'de, hem Samsun’da, hem de Alaçam’da huzur ve kardeşlik içerisinde demokrasinin tecellisi olan bir seçim geçirdik. Sandığa iradesini yansıtan tüm hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyor, bu sonucun ülkemize ve Alaçam’a hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Vatandaşların tercihini Cumhur İttifakından yana yaparak, birlik ve beka istediğini ifade eden Başkan ACAR, şunları kaydetti: " Sürekli ilerleyen, gelişen ve uluslararası alanda giderek daha fazla söz sahibi olan ülkemizin 2023 hedeflerine bir adım daha yaklaşmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Bu seçimin kaybedeni yok. Kazanan Alaçam, Kazanan Cumhur İttifakı. Bundan sonra gelecek nesiler için daha çok çalışmaya, üretmeye ve Türkiye'yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak için durmadan çabalamaya devam edeceğiz.

Bu süreçte gece gündüz demeden mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak canla başla çalışan ve bizleri yalnız bırakmayan milletvekillerimize, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza, belediye meclis üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Seçim çalışmalarımız boyunca yaptığımız mahalle, esnaf ve ev ziyaretlerinde bizleri büyük bir samimiyetle ağırlayan tüm vatandaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Yine bizlerden desteğini ve ilgisini esirgemeyen değerli muhtarlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum.

Alaçam’ımızda kıymetli hemşehrilerimizle birlikte yine tarih yazdık. Yüzde 51,58 gibi büyük bir destekle bizleri bu göreve layık gördü.Bizlere inanan, güvenen kıymetli vatandaşlarımıza hizmet etmekten her zaman onur ve gurur duyduk. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’nin himayelerinde ülkemizin birliği ve bekası için kurulmuş olan Cumhur İttifakı’nın belediye başkanı olarak, vatandaşlarımıza hizmet etmekten onur duyuyorum. Allah’ın izni, vatandaşlarımızın desteğiyle hep birlikte yolumuza ve hizmetlerimize devam edeceğiz.

Sandığa giderek oy kullanan ve iradesini yansıtan milletimiz başta olmak üzere yerel seçimlerin huzur ve güven içinde geçmesini sağlayan asayiş kolluk görevlileri ve kamu çalışanlarına da teşekkür ediyorum. Yerel seçimler ülkemize ve milletimize hayırlı olsun " dedi.

Benzer Haberler